مقام معظم رهبری: تكریم شهیدان به آن است كه این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستكبر سرخم نکند . یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
کد مطلب: 2106
اخبار»
همزمان با کنگره شهدای دانشجوی لرستان صورت می گیرد؛
مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان از رونمایی  از سه کتاب شهدای دانشجوی لرستان همزمان با کنگره شهدای دانشجوی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کنگره شهدای دانشجوی لرستان،  “محمد برامکی”، مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان بیان داشت: همزمان با کنگره شهدای دانشجوی استان لرستان که فردا به میزبانی دانشگاه لرستان  برگزار می شود از سه کتاب “بزم حضور”،” پروانه های سوخته” و “ستارگان خاکی” تالیف حجت الاسلام  “رمضان تیموری”، رونمایی می شود.

 

وی افزود: کتاب بزم حضور شامل زندگینامه ۱۱۰ شهید دانشجوی استان، ” پروانه های سوخته”   شامل معرفی چهار شهیده دانشجوی لرستان است و در کتاب” ستارگان خاکی” به خاطرات و زندگینامه ۱۱۰ شهید دانشجوی استان لرستان پرداخته شده است.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان لرستان  اضافه کرد: عرض خیر مقدم توسط دکتر عزیزی رییس  دانشگاه لرستان و کنگره شهدای دانشجوی این استان، ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته در کنگره، ایراد سخنرانی توسط سردار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و روایت گری سردار احمدیان، مسئول تفحص سیره شهدای استان اصفهان، از برنامه های پیش بینی شده در این مراسم است.

 

وی با بیان اینکه در این مراسم از خانواده معظم شهدا نیز تجلیل بعمل می آید، افزود: این کنگره با حضور دانشجویان دانشگاه های لرستان،روسای دانشگاه و مسئولان استانی برگزار می شود.

 

لازم به ذکر است کنگره ۱۱۰ شهید دانشجوی استان لرستان فردا از ساعت ۹ صبح در سالن همایش های دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان آغاز می شود.

 

انتهای پیام/