مقام معظم رهبری: تكریم شهیدان به آن است كه این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستكبر سرخم نکند . یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
کد مطلب: 2120
اخبار»
مسئول بسیج دانشجویی لرستان:
مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: 110 کوچه و محله به نام شهدای دانشجوی لرستان نامگذاری می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کنگره شهدای دانشجوی استان لرستان، “محمد برامکی”، امروز در کنگره ۱۱۰ شهید دانشجوی این استان که در محل دانشگاه لرستان برگزار شد، گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با شهرداری خرم آباد ۱۱۰ کوچه و محله به نام شهدای دانشجوی لرستان نامگذاری می شود. 

 

وی با بیان اینکه تا کنون ۲۵ وبلاگ نیز به نام شهدای دانشجوی لرستان ایجاد شده است، افزود: در مجموع برای معرفی ۱۱۰ شهید دانشجوی استان ۱۱۰ وبلاگ ایجاد خواهد شد. 

 

مسئول بسیج دانشجویی لرستان سرکشی از خانواده های معظم شهدای دانشجو به منظور جمع آوری و ثبت و ضبط خاطرات و دلنوشته های شهدا را از دیگر اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری هرچه بهتر کنگره شهدای دانشجوی استان عنوان کرد و گفت: تیم های تحقیقاتی به منظور شناخت از سیره شهدای دانشجوی استان تشکیل شده است. 

 

وی با بیان اینکه علاوه بر انتشار سه کتاب با عنوان “ستارگان خاکی”، “بزم حضور” و “پروانه های سوخته”، نرم افزار شهدای دانشجوی استان لرستان نیز با موضوعات مختلف در خصوص شهدای دانشجو تهیه شده است، تصریح کرد: تغییر نام میدان دانشجوی خرم آباد به میدان شهدای دانشجو و همچنین ایجاد یادمان شهدای دانشجوی استان در این میدان از جمله اقداماتی است که با رایزنی با شهرداری خرم آباد در دست اقدام است.

 

انتهای پیام/