مقام معظم رهبری: تكریم شهیدان به آن است كه این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستكبر سرخم نکند . یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
کد مطلب: 2123
اخبار»
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دستیابی به فن آوری هسته ای در کشور حاصل تلاش رهپویان خون شهدا است و شهادت برخی از دانشنمندان هسته ای کشورمان نیز گواهی بر این ادعا است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کنگره ۱۱۰ شهید دانشجوی استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین “سید احمد میرعمادی”،امروز در کنگره ۱۱۰ شهید دانشجوی این استان که در محل دانشگاه لرستان برگزار شد، گفت: پیشرفت های امروز کشور با وجود تمام تلاش های دشمن برای جلوگیری از دستیابی کشورمان به این پیشرفت ها حاصل تلاش رهپویان خون شهدا است.

 

وی افزود: هیچ کس تردید ندارد که دستیابی کشورمان به فن آوری هسته ای حاصل تلاش رهپویان خون شهدا بوده است و شهادت برخی از دانشنمندان هسته ای کشورمان نیز گواهی بر این ادعا است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه اگر دشمنان امروز پای میز مذاکره با ایران حاضر می شوند از روی ناچاری است تصریح کرد: آنها به این مذاکرات نیاز دارند و اگر اینگونه نبود هیچ وقت تن به مذاکره نمی دادند.  

 

میرعمادی با بیان اینکه تا زمانی رهرو راه شهدا هستیم هیچ گونه  واهمه و ترسی از دشمن نداریم و تا آخر در مقابل آنها خواهیم ایستاد، گفت: شهدا به ما آموخته اند که مومنان را در اقصی نقاز دنیا یاری کنیم. 

 

وی با اشاره به اینکه دانشجویان در هشت سال دفاع مقدس با احساس نیاز تحصیل و دانشگاه را رها کردند و سلاح در دست گرفتند، ادامه داد: امروز نیز دانشجویان با کسب علم توام با تعهد و همچنین با ولایت مداری سرسختانه در مقابل دشمنان مقاومت می کنند و هیچ تزلزلی را هم به خود راه نمی دهند. 

 

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: قطعا دشمنان با فرهنگ شهادت و مقاومت در برابر ملت ایران خلع سلاح خواهند شد.

 

میرعمادی گفت: با اجتماع میلیونی مسلمانان در اربعین حسینی بزرگترین اجتماع تاریخی که اقتدار جهان اسلام را به رخ مستکبران عالم می کشد، در حال شکل گرفتن است. 

 

وی با بیان اینکه اجتماع میلیونی مسلمانان در اربعین حسینی نمایش قدرت مکتب اهل بیت (ع) در برابر مکاتب مادی و دنیوی است، افزود: در اربعین حسینی باید قدرت اسلام را به رخ جهانیان بکشیم. 

 

نماینده ولی فقیه در لرستان اجتماع میلیونی مسلمانان در مسیر منتهی به کربلای معلی بیانگر عشق،حب و ارادت مردم به امام حسین (ع) و شهدا است، گفت: امروز شهدا مسیری را برای ما مشخص کرده اند که به روشنی و پیروزی منتهی می شود. 

 

انتهای پیام/