مقام معظم رهبری: تكریم شهیدان به آن است كه این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستكبر سرخم نکند . یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
کد مطلب: 2155
اخبار»
امام جمعه بروجرد:
امام جمعه بروجرد گفت: تمام عظمت و شکوهی که ایران اسلامی علی رغم تمام ناآرامی هایی که در منطقه وجود دارد از آن برخوردار است به برکت خون شهدا می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی کنگره شهدای دانشجوی استان لرستان، حجت الاسلام ترابی، امام جمعه بروجرد، یکشنبه ۳۰ آذر در مراسم خاکسپاری دو شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه آزاد بروجرد گفت: تمام عظمت و شکوهی که ایران اسلامی علی رغم تمام ناآرامی هایی که در منطقه وجود دارد از آن برخوردار است به برکت خون شهدا می باشد. 

 

وی ملت ایران را مدیون خون شهدا، ایثارگران و جانبازان دانست و گفت: اگر خون شهدا نبود امروز سرنوشت کشورمان به وضعیتی که بر کشور عراق و سوریه حاکم است دچار می شد و همین مساله موجب شده است که ملت ایران در مسیر شهدا و ولایت حرکت کنند. 

 

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه شهدا تمام قد و با دستان خالی در مقابل استکبار ایستادند، تصریح کرد: به برکت خون شهدا و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب، ایران اسلامی از اقتدار همه جانبه برخوردار است. 

 

ترابی با بیان اینکه ما در این مراسم عهد می کنیم که تا آخرین قطره خون خود برای اینکه نظام اسلامی به اهداف عالیه اش برسد در خط امام و رهبری استوار بمانیم افزود: ملتی که حماسه ۹ دی را خلق کردند اجازه نخواهند داد که فتنه گران و تفاله های آمریکا و اسرائیل در کشور وارد صحنه شوند.  

 

وی گفت: برخی می خواهند حماسه ۹ دی به فراموشی سپرده شود؛ غافل از اینکه ملت ایران این حماسه را هیچ گاه از یاد نخواهند برد و در مسیر ولایت و عمل به وصایای شهدای گام خواهند برداشت. 

 

در این مراسم پیام دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد بمناسبت خاکسپاری دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد بروجرد توسط رییس این دانشگاه قرائت شد.

 

انتهای پیام/