مقام معظم رهبری: تكریم شهیدان به آن است كه این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستكبر سرخم نکند . یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
در کشورم جنگ باشد و من در آمریکا با خیال راحت درس بخوانم ؟! مگر من کافرم ؟!
شهید ابراهیم دهقانی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه «اوکلاهما»ی آمریکا با آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران اسلامی ، پس از 4 سال تحصیل ، دانشگاه را رها کرد و به ایران آمد تا در جبهه های نبرد ، از میهنش دفاع کند .
به مناسبت سالروز عملیات مرصاد
شهید اسدالله دلفان یکی دانشجویان شهید لرستانی عملیات مرصاد ، هنگامی که دچار مجروحیت می شود از همرزمانش می خواهد به جای اینکه او را به پشت جبهه اعزام کنند مقداری فشنگ و اسلحه در اختیارش قرار دهند ...
با حضور خانواده شهید و جمعی از مسئولین استان
مدیر کل ثبت احوال لرستان در گفتگو با خبرنگار«خبرگزاری دانشجو» در خرم آباد، در حاشیه آیین رونمایی از سند هویتی شهید علی عباس حسین پور بیان داشت: این سند شامل اسناد هویتی شهید حسین پور است و اطلاعات فردی و شناسنامه ای شهید را در برمی گیرد.
مدیرکل ثبت احوال لرستان مطرح کرد:
شهید علی عباس حسین پور، دانشجویی بود که برای استقبال از شهادت 40 روز را در شرایط سخت مناطق عملیاتی روزه گرفت و در عملیات والفجر 8 به شهادت رسید.
توسط سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)
با حضور مسئولین بسیج دانشجویی استان ، روسای دانشگاهها ، مسئولین نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان و خبرنگاران رسانه ها ، پایگاه اطلاع رسانی کنگره 110 شهید دانشجوی استان لرستان توسط فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) رونمایی شد