مقام معظم رهبری: تكریم شهیدان به آن است كه این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستكبر سرخم نکند . یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
گزارش تصویری/
دومین کنگره بزرگداشت شهدای دانشجوی استان لرستان، یکشنبه 3 اردیبهشت با حضور مسئولین کشوری و استانی، خانواده معظم شهدا و دانشجویان در حسینیه سپاه شهرستان خرم آباد برگزار شد.
رییس دانشگاه لرستان:
رییس دانشگاه لرستان گفت: فرهنگ جهاد و شهادت فرهنگی است که بدنه دانشجویی برای رسیدن به آرمان های والا به آن نیاز دارد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در کنگره بزرگداشت 135 شهید دانشجوی استان لرستان گفت: با نگاه واقع بینانه در فرهنگ سیاسی اخیر کشور می بینیم که متاسفانه عرصه رقابت برای خدمت به عرصه رقابت برای تصاحب قدرت تبدیل شده است.
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان در کنگره بزرگداشت 135 دانشجوی شهید این استان، گفت: روحیه انقلابی حلال مشکلات است و در زمانی که دشمنان خود را برای ضربه زدن بسیج کرده اند واز هر ترفند و شیوه ای استفاده می کنند، راه مبارزه، روش انقلابی است.
دومین کنگره بزرگداشت 135 شهید دانشجوی استان لرستان، یکشنبه 3 اردیبهشت در حسینیه ثارالله سپاه شهرستان خرم آباد برگزار می شود.
فردا؛
مسئول بسیج دانشجویی لرستان، گفت: دومین کنگره بزرگداشت 135 شهید دانشجوی این استان، یکشنبه 3 اردیبهشت در خرم آباد برگزار می شود.